Zengin Kaynak Desteği

Açı Yayınları

Açı Eğitim Kurumları, Ankara’da 1993 yılında öğretim hayatına başladı. Kurulduğu tarihten bu yana onlarca şubesi ve yüzlerce eğitim kurumuna verdiği yayın desteği ile önemli bir noktaya gelmiş, lise ve üniversiteye giriş sınavlarına hazırlıkta üstün başarı elde etmiştir. Yetiştirmiş olduğu yüz binlerce öğrenciyi üniversiteli yaparak onların geleceğe umutla bakmalarına yardımcı olmuştur.

Açı Eğitim Kurumları, eğitimde bütünleyici anlayışı gereği disiplinli, çalışkan, özverili, alanında uzman ve güvenilir öğretmenler yetiştirerek eğitim camiasına büyük katkılar sağlamıştır. Kurumlar arası bilgi alışverişi yaparak diğer kurumların eğitim standartlarının yükselmesine de yardımcı olmuştur.

Türkiye genelinde yapmış olduğu büyük sınav organizasyonlarıyla öğrencilerin lise ve üniversiteye giriş sınavlarından önce eksiklerini zamanında görerek gidermelerine yardımcı olmuştur. Kuruluşundan bugüne lise ve üniversite sınavlarında birçok Türkiye derecesi çıkarmış ve başarılı öğrencilerini  ödüllendirmiştir. 

Profesyonel yayıncılık anlayışı gereği büyük titizlikle hazırlamış olduğu, okul öncesi ve ilkokuldan üniversite hazırlığa kadar öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her dokümanda kaliteli ve özgün bir yayıncılığın örneği olmuştur. Son teknoloji ürünü gösterimler, ders CD’leri ve uzaktan eğitim programlarıyla alanında örnek olmuştur. Öğrenci rehberliğinde yapmış olduğu özgün ve tutarlı çalışmalarıyla yeniliklerin ve aydınlık geleceğin öncüsü olmuştur. Düzey belirleme sınavlarıyla oluşturduğu seviye gruplarıyla öğrencilerin konu kavrama ve soru çözme becerilerini arttırmış ve hızlandırmıştır.

Çözümlü sorularıyla lise ve üniversiteye giriş sınavlarının standartlarını yakalayan deneme sınavları Türkiye’nin her yerinde tercih edilmektedir. Aynı zamanda tutarlı, kararlı, kendinden emin, deneyimli kadrosuyla daha birçok başarı ve yenilikle hizmete devam edecektir.