İNSAN KAYNAKLARI

Açı Eğitim Kurumları’nda İnsan Kaynakları Politikası

Açı Eğitim Kurumları İnsan Kaynakları, Açı ailesinde yer alan ve zaman içerisinde Açı ailesine katılacak olan akademik ve idari kadronun dürüst, sabırlı, üretken, çeşitliliğe ve bireysel farklılıklara saygılı, araştıran, sorgulayan, yenilikçi ve yaratıcı bir yapı içerisinde kendini geliştirebilen, işbirlikçi bireyler olmalarını ve Açı Vizyon ve Misyonunu içselleştirmelerini bekler.

Açı Eğitim Kurumları’nda İşe Alım Süreci

 • Her sene belirlenen kadro ihtiyacı doğrultusunda WEB sitemize ilan çıkılarak başvurular WEB sitesi üzerinden değerlendirilerek başlar.
 • İlk mülakat İnsan Kaynakları ile gerçekleşir. İkinci mülakat Eğitim Koordinatörü veya Genel Koordinatör ile gerçekleşir, süreç ders anlatımı ile tamamlanır. (Personel başvuruları için mesleki yeterlilik ile ilgili mülakat gerçekleşir.)
 • Akademik kadroda yer alacak kişilerin ihtiyaç bulunan kadro doğrultusunda ilgili bölümlerden mezun olmaları gerekir.
 • Eğitim fakültelerinden mezun olmayan öğretmenlerin pedagojik formasyon almış olmaları gerekliliktir. Yabancı dil olarak İngilizce bilgisi tercih sebebidir.

BAŞVURU FORMU

  Vereceğiniz bilgiler sizin sorumluluğunuzdadır.

  Bu form ile vermiş olduğunuz bilgiler veritabanımızda saklanacak ve 3.taraf kişi/kurum veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

  AÇI EĞİTİM KURUMLARI, BAŞVURU ŞARTLARINI DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

  SORU, GÖRÜŞ VEYA ÖNERİLERİNİZ İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.